09:13, 12 Вересня 2025
У Ковелі відбудеться зустріч з письменником Русланом Горовим
21 вересня у Ковелі відбудеться зустріч з відомим українським письменником, режисером-документалістом, журналістом Русланом Горовим.
Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.
Його книги, які наповнені тонким гумором, життєвою мудрістю та глибоким розумінням сучасності, здобули любов тисячі читачів.
Учасники зустрічі матимуть можливість:
– почути з перших вуст про творчий шлях письменника, його натхнення та мотивацію;
– обговорити актуальні теми, порушені у його творах, зокрема, про сучасне українське суспільство, війну та людські стосунки;
– дізнатися про проєкт «Служба розшуку дітей» та його важливість;
– отримати відповіді на запитання автора;
– придбати книги Руслана Горового з його автографом.
Усіх бажаючих запрошують долучитися до цієї особливої події!
Довідково: Руслан Горовий народився 29 лютого 1976 року в місті Конотоп. Заслужений журналіст України. Автор низки збірок прози, зокрема, «Конотоп земля легенд», «Дев’яноста хвиля міграції», «Сліди на дорозі» та інших.
Режисер-документаліст працює на телебаченні з 1998 року. Співзасновник видавництва «ТаТиШо» та засновник проєкту «Служба розшуку дітей», який допоміг знайти понад дві тисячі зниклих дітей.
Зустріч проходитиме в публічній бібліотеці (вул. Степана Бандери, 2). Початок – о 12:00.
Залишити відповідь