13:06, 19 Грудня 2024
Учитель історії з Володимира – найкращий за підсумками першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025»
Завершився перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025» в номінації «Історія», який проводив Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти.
Про це йдеться на сайті міста Володимира.
Впродовж тижня талановиті та творчі педагоги проходили насичений, цікавий, але нелегкий шлях конкурсних випробувань. Конкурсанти демонстрували нові педагогічні ідеї, глибокі знання історії, чим засвідчили високий рівень фахової підготовки та сучасне бачення власної ролі в освітньому процесі.
За підсумками першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025» у змаганні серед педагогів-істориків вчитель ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради Станіслав Сидоров став кращим у номінації «Вчитель-практик».
“Вітаємо педагога і бажаємо, щоб успішна участь у конкурсі стала відправною точкою, з якої почнеться сходження до нових звершень і перемог”, – йдеться у повідомленні.








Залишити відповідь