18:05, 13 Жовтня 2024

Минулої доби рятувальники Волині ліквідували чотири пожежі

На Волині за добу сталося чотири пожежі.

Про це йдеться на сторінці волинських рятувальників у “Фейсбук”.

О 13:32 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що в селищі Цумань Луцького району відбулося загорання легкового автомобіля. На місце пожежі прибули рятувальники 6 державної пожежно-рятувальної частини м. Ківерці та працівники місцевої пожежної команди селища Цумань. О 13:48 загорання ліквідували. Ймовірна причина пожежі: несправність електричної системи.

О 14:12 надійшло повідомлення про загорання дерев’яного житлового будинку в с. Скулин Ковельського району. На місце події прибули рятувальники 4 ДПРЧ м. Ковель та працівники МПО с. Скулин, які о 15:00 ліквідували загорання. Ймовірна причини пожежі: порушення правил монтажу нагрівальної печі.

О 20:15 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу дерев’яної господарської споруди в с. Ситниця Луцького району. На місце події прибули рятувальники 6 ДПРЧ та працівники МПО силища Колки та с. Четвертня, які о 21:35 ліквідували загорання. Ймовірна причина пожежі — коротке замикання електромережі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: