10:10, 16 Травня 2023
У Луцьку рятувальники демонтували пошкоджену вітром раму у дев’ятиповерхівці
Минулої доби волинські рятувальники ліквідували три пожежі, шість разів виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт.
Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.
15 травня співробітники пожежно-рятувальних підрозділів здійснили шість виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт.
Зокрема увечері рятувальники 1 та 25 ДПРЧ працювали на вулиці Гетьмана Сагайдачного. Через пориви вітру змістилася балконна рама на дев’ятому поверсі. Тож автодрабиною рятувальники підійнялися до дев’ятого поверху й за допомогою шанцевого інструменту демонтували аварійну конструкцію.
Рятувальники 1 ДПРЧ на вулиці Теремнівській в Луцьку відчинили двері в квартиру, за якими перебували малолітні діти.
Минулої доби рятувальники ліквідували дві пожежі в господарських спорудах у селищі Цумань та в селі Соснина Іваничівської громади, а також ліквідували пожежу в причепі вантажівки у Любомлі.
Теги:
волинські рятувальники
Залишити відповідь