21:18, 28 Квітня 2023

У Луцьку священник очолив комунальне підприємство

Директором комунального підприємства “Центр туристичної інформації та послуг” став о. Дмитро Зінько, настоятель храму «Всецариця», що при облмедцентрі онкології.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Таке рішення ухвалили 26 квітня на черговій сесії Луцької міськради. Душпастир розповів, що задля покращення туристичної інфраструктури міста, передбачають низку змін, зокрема створення при цьому підприємстві відділу музейного простору «Окольний замок», заплановані впровадження єдиного квитка для відвідин різноманітних закладів і туристичних принад, збільшення штату працівників тощо.

Священник Дмитро Зінько – кандидат історичних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: