13:34, 15 Вересня 2021
Жителів Боратинської громади навчали стріляти з лука
Як натягнути тятиву та влучити у ціль вчили усіх охочих представники клубу стрільби з лука «Луцькі соколи». Цими вихідними у Рованцях, Боратині, Мстишині та Радомишлі відбулися майстер-класи зі стрільби з лука. Серія безоплатних занять стартувала у рамках проекту «КРОК – реінтеграція ветеранів задля згуртованої громади», який впроваджує Боратинська сільська рада спільно з клубом «Луцькі соколи».
Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.
Дізнатися про мистецтво середньовічного бою та спробувати себе у ролі лучників завітало чимало охочих мешканців громади. Повправлятися у стрільбі прийшли дорослі і діти.
«Це дуже захопливе заняття, хоч і не таке легке, як здається на перший погляд, – діляться враженнями учасники майстер-класів. – Стрільба розвиває впевненість, дисципліну і концентрацію. А ще допомагає очистити розум від сторонніх думок, адже перед тим як випустити стрілу треба розслабитися».
Виїзні навчання-тренінги відбуватимуться щосуботи та щонеділі у різних населених пунктах громади для всіх охочих безплатно. Вже цими вихідними майстер-класи відбудуться в Озерянах, Лаврові, Цеперові та Баєві.
Залишити відповідь