23:12, 03 Червня 2021
Для вчителів з Боратинської громади організували майстер-клас із карвінгу
Боратинська громада уклала договір про співпрацю із Фаховим коледжем технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки. Партнерство носить не просто формальний характер, а дає багато практичних результатів. Зокрема, нещодавно колектив коледжу організував майстер-клас з карвінгу для кухарів закладів освіти та вчителів трудового навчання Боратинської громади.
Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.
Студенти спеціальності «Харчові технології» охоче ділилися навичками мистецтва художнього різьблення по овочах і фруктах. Майстер виробничого навчання Алла Шабрило розповіла про особливості мистецтва художнього різьблення по різних овочах і фруктах, показала інструменти, з якими можна працювати та продемонструвала найлегші та найшвидші способи різьблення.
«Наші кухарі та педагоги мали нагоду власноруч виготовити їстівні шедеври. Учасники майстер-класу запевняють, що такі вміння допоможуть урізноманітнити буденне шкільне меню, а також стануть у нагоді під час оформлення будь-якого святкового столу», – йдеться у повідомленні.
Залишити відповідь