15:11, 03 Травня 2018

Учасники Ковельського півмарафону зможуть виграти телевізор

Учасники Ковельських забігів зможуть отримати телевізор безкоштовно.

Про це повідомляють організатори.

Під час заходу серед усіх учасників забігів розіграють новенький телевізор.

У неділю, 6 травня на центральній площі міста Ковель, Волинської області відбудеться в рамках ХІІІ Ковельський міжнародний пробіг, у рамках якого відбудеться Чемпіонат України з півмарафону «Kovel Halfmaratнon-2018».

Кожен зареєстрований присутній учасник автоматично стає учасником розіграшу.

Нагадаємо, серед вболівальників розіграють новенький iPhone 6 (16gb). Також розіграють і понад 10 сертифікатів вартістю 100 грн на покупки в магазині “іPhone House”.

“Щасливчиків нових айфона та телевізора оголосять о 15:50 6 травня лише серед присутніх за номером телефону, вказаному на картці, тому тримайте свій телефон на поготові!”, – кажуть організатори.

Організатори «Kovel Halfmaratнon-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: