21:36, 23 Березня 2018
На Волині учні шкільного лісництва вирощують суниці. ФОТО
У Рудниківському шкільному лісництві ДП «Колківське ЛГ» вирощують суниці. Минулоріч ягоди з’явилися на початку квітня, а цього року юні лісівники радо показали свої «шедеври» вже на початку березня.
Про це повідомляє прес-служба ДП «Колківське ЛГ».
Крім пахучих суниць, радують око і сіянці дуба червоного, які діти також виростили у горщиках. Звичайно, цьогорічна весна внесла свої корективи, адже школярі планували вже висадити свій посадковий матеріал на лісокультурних площах.
Діти з нетерпінням чекають початку лісокультурних робіт, адже кожен хоче долучитись до цієї благородної справи.
Приємно спостерігати за роботою Рудниківського шкільного лісництва (керівник Курчик О. М.), адже діти весь час в роботі, у пошуках чогось нового. Ще і ще раз переконуєшся, що саме шкільні лісництва і є тією кузнею, де розпочинається формування нового світогляду дитини.
Залишити відповідь