16:33, 02 Березня 2018
На Волині поліцейські припинили незаконний видобуток бурштину
Учора, 1 березня, на території Куклинського лісництва Маневицького району четверо жителів Рівненської області з метою незаконного видобутку бурштину-сирцю викопали лопатами майже 2-метрову яму. Зловмисників на місці правопорушення заскочили співробітники роти патрульної поліції особливого призначення. За фактом порушення правил використання надр слідчі проводять досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 240 Кримінального кодексу України.
Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.
Правопорушників виявили близько 13:00 поблизу села Лісове. На місце події одразу ж прибула слідчо-оперативна група Маневицького відділу поліції. Поліцейські з’ясували, що всі четверо правопорушників – мешканці сусідньої Рівненщини. Найстаршому з них 30 років, іншим 28, 27 та 21 рік. У незаконних старателів правоохоронці вилучили лопати.
Слідчі Маневицького відділу поліції за цим фактом розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Санкція статті, зокрема, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.
Правоохоронці нагадують, що на території можливого незаконного видобутку бурштину співробітники поліції забезпечують охорону громадського порядку в цілодобовому режимі. У випадку необхідності, до забезпечення правопорядку оперативно задіють й додаткові сили правоохоронців.








Залишити відповідь