18:30, 16 Травня 2018

5 причин відвідати соляну шахту в Луцьку

Всім відомі цілющі властивості такого природного феномену, як соляні шахти у смт Солотвино Закарпатської області. Роками до Солотвино приїжджають люди з хворобами, перш за все дихальних шляхів. Соляні шахти в Солотвино довели свою ефективність при лікуванні багатьох хвороб.

За багатолітню історію лікування людей в соляних шахтах Солотвино переконливо доведено, що таке лікування має високий терапевтичний ефект – одужують або мають стійку ремісію діти у 92-95 % випадках, дорослі – у 85 % випадках.

Головним лікувальним компонентом соляної шахти є сухе повітря, насичене від’ємно зарядженими іонами хлориду натрію, очищене від вірусів, мікробів та алергенів.

А чи знали ви про те, що у нашому місті вже 12 років успішно можна оздоровитися за допомогою солі? За роки існування соляної шахти на власному досвіді ефективність перевірили близько 50 тисяч відвідувачів.

  1. Це шанс побороти хронічні захворювання.

Курс лікування в соляній шахті забезпечує  ефективне лікування: алергій, бронхіальної  астми, хронічного бронхіту, хронічного обструктивного захворювання легень.

Використання галотерапії доцільне в якості додаткового лікування та реабілітації після перенесеної гострої респіраторної інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів (риніт, синусит, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія).

2. Професійний підхід

Соляна шахта функціонує, як місце лікування та терапії для лучан та гостей. Тут працюють медики, які готові ознайомитися з Вашими індивідуальними скаргами.

Соляна шахта обладнана європейською технікою, що сертифікована на тільки в Україні та Європі але і в США та Ізраїлі.

Основною перевагою є потужний аерозольний галогенератор, який постійно підтримує концентрацію солі у повітрі розпилюючи у високодисперсний аерозоль хлориду натрію (розмір часток  від 0,5 до 10 мкм). Для обладнання кімнати використано сіль Солотвинського родовища, найчистішого за хімічним складом (98,8 % NaCl) в Європі.

Сіль знищує патогенну мікрофлору, поглинає атмосферну вологу та підтримує асептичні умови середовища – повітря в галокамері  стерильне.

Чи можна дітям? Малечу з собою брати не лише можна, а й треба. Повітря, насичене сіллю,  очищає ніс,гайморові та фронтальні пазухи, ротову порожнину, глотку, гортань, трахею, бронхи та легені. Також оздоровлює та відновлює шкіру при нейродерміті, екземі та псоріазі, сприяє загоєнню ран, посилює імунітет, усуває наслідки куріння.

3. Немедикаментозне лікування та повна екологічність

Повітря всередині кімнати в десятки разів чистіше, ніж зовні!

Атмосфера соляної кімнати максимально наближена до мікроклімату печер соляних шахт. Стіни та стеля кімнати облицьовані  глибами солі , що забезпечує вільний відрив мікрочастинок солі та створює відповідний релаксаційний інтер`єр.

4. Це можливість відновити та зберегти імунітет.

Мікроклімат соляної кімнати має антисептичний та дезінфікуючий вплив на дихальні шляхи та шкіру завдяки великій кількості хлориду натрію, який має противірусну, бактерицидну та протигрибкову дію! Завдяки цьому відновлюються захисні функції організму та забезпечує ефективність для:

-загальної реабілітації і оздоровлення організму;

-очищення й лікування дихальних шляхів;

-оздоровлення системи кровообігу і лімфообігу;

-сприяння виведенню шлаків;

-стабілізації обмінних процесів;

-отримання косметологічного ефекту;

-омолодження, лікування захворювань шкіри;

-профілактики целюліту;

-внутрішнього оздоровлення та релаксації;

-досягнення антистресової і антидепресивної ефекту;

-для лікування всіх видів алергії і її профілактики.

  1. Релакс!

Сеанс в соляній шахті  – це одна з найприємніших фізіопроцедур. Дихаючи майже гірським повітрям з присмаком солі на губах і споглядаючи інтер’єр соляних кристалів, відчуваєш себе в казковій печері. Ледь тьмяне світло, приємний спів солов’я, або шум дощу призводить до повної релаксації, а часто і сну.

У чому секрет успіху соляної шахти можна зрозуміти, просто прочитавши відгуки клієнтів. 

А ще можна обрати абонемент чи сертифікат через «Фейсбук» та «Інстаграм».

У соцмережах також можна «спіймати» знижку для себе, адже акції в соляній шахті діють постійно.

Найкраще очистити думки та вільно дихати можна  відвідавши соляну шахту за адресою м. Луцьку на проспекті Волі 66а, поліклініка №1 , каб. 225.  тел.: (066) 340-63-33 або 0332-28-51-87.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: