13:34, 19 Січня 2021

43-річна мешканка Турійщини, мама чотирьох доньок, потребує термінового лікування

43-річна мешканка Турійщини потребує термінового лікування від раку: збирають кошти.

Понад 100 тисяч гривень – стільки потрібно волинянці, аби отримати шанс на одужання від раку лімфатичної системи (лімфома Ходжкіна). Сьогодні, 19 січня, її відправляють з Луцька в Ізраїльську клініку “LISOD” у Києві – лише тут погодились спробувати допомогти, бо на Волині лікувати вже відмовляються.

Кілька років тому родина через засоби масової інформації вже зверталась до українців з проханням допомогти. Саме завдяки великодушності та щедрості людей Любов Ганайчук досі жива.

Ще восени 2020 року на фото з донечкою та чоловіком вона щаслива. І ця жінка може жити далі, якщо назбирається необхідна сума коштів, що так потрібна для лікування!

Наразі це 100 тисяч гривень – непідйомна сума для чоловіка та доньок 8, 17, 21 та 25 років. Сім’я благає про допомогу для матері і дружини, якій лише 43 роки…

Перші симптоми цієї страшної хвороби з’явилися після народження найменшої донечки 2012 року. Тоді її направили на томографію, виявили збільшення лімфовузлів, після томографа зробили біопсію, встановили діагноз – лімфома Ходжкіна. Почали лікувати хіміотерапією. Жінка пройшла кілька курсів ПХТ по схемі АБVД, після цього – знову томографія, негативна динаміка. Провели ще два курси ПХТ по схемі ESHAP: контрольний томограф показав незначну позитивну динаміку. Нині хвороба знову запрогресувала, метастази вражають кістки, головний мозок і легені, волинські медики лікувати далі відмовляються. Родина знайшла клініку “LISOD” у Києві, але тут лише початок лікування вартує 100 тисяч гривень.

Номер карти “Приватбанк” на ім’я хворої (Ганайчук Любов) – 5168757394854816.

Родина вірить у диво, що потрібну суму назбирають разом з небайдужими громадянами!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: