21:03, 02 Вересня 2019

37 людей на Одещині отруїлися шаурмою

Через недотримання санітарних вимог при готуванні шаурми отруїлися люди, які вживали цю їжу, придбану в павільйоні на вулиці Торговій смт Авангард Овідіопольського району.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

З огляду на те, що близько двох десятків людей перебувають у лікарні, в.о. голови Одеської облдержадміністрації Світлана Шаталова скликала 2 вересня комісію з ТЕБ і НС, на якій заслухали інформацію контролюючих служб і вирішили невідкладно перевірити всі об’єкти, що торгують фастфудом.

“Отруєння неякісними продуктами сталося 1 вересня, за допомогою до медиків звернулись 37 осіб. Як з’ясувалось, усі постраждалі споживали шаурму, придбану в павільйоні на Торговій вулиці. Перевірити цей об’єкт громадського харчування інспекторам вдалося лише після залучення поліції. Наразі встановили численні порушення санітарно-гігієнічних вимог працівниками павільйону. Власника павільйону Григоряна притягуємо до відповідальності”, — доповіла на засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА представник Держпродспоживслужби в Одеській області Лідія Степанова.

За її словами, частину потерпілих після екстреної медичної допомоги виписали з лікарні. Станом на другу половину понеділка, 2 вересня, у лікарняних палатах залишається половина постраждалих — 18 осіб, в тому числі 4 дітей.

Як зазначалось на засіданні, за фактом масового отруєння людей поліція відкрила кримінальне провадження.

Після доповідей представників поліції та інших контролюючих органів члени комісії з ТЕБ і НС вирішили вжити невідкладних профілактичних заходів — зобов’язати керівництво Держпродспоживслужби, ГУ НП, ДСНС та ДФС в Одеській області перевірити протягом місяця усі об’єкти, що торгують фастфудом. Також представникам контролюючих органів запропонували доповісти про підсумки розслідування отруєння споживачів фастфуду в смт Авангард та вжити заходів до винуватців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: