22:43, 01 Серпня 2019

24 серпня у місті на Волині відбудеться флешмоб «Вишиваний рушник Кобзареві»

Вишитий рушник в Україні посідає особливе місце. У вишивках — наша національна краса, наша духовність. В рушникові – як і в пісні чи слові – закладена душа народу, скарбниця якого безмежна. Він чарує своєю красою, неповторністю.

Про це інформує Ковельська міська рада.

24 серпня о 16:00 год у рамках відзначення Дня Незалежності України відбудеться загальноміський флешмоб “Вишиваний рушник Кобзареві”.

Від пам’ятника Тарасу Шевченку заясніють промені з вишитих рушників, які зможуть створити колективи, родини, друзі і кожен охочий, хто завітає на свято.

Головна мета урочистої події – об’єднати мешканців міста, адже ковельська громада завжди активно відстоювала свою громадянську позицію та показувала високий рівень національної свідомості.

Разом з тим, це хороша можливість презентувати свої сімейні реліквії, оглянути  рукотвори ковельських майстринь. Невід’ємним атрибутом святкування стане і вишиванка, в яку у цей день вберуть і монумент Кобзаря.

“Запрошуємо усіх охочих взяти участь у патріотичній акції! Чекаємо представників установ, організацій, підприємств, усіх небайдужих ковельчан”, — повідомляє Ковельська міська рада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: