15:45, 28 Липня 2021

20-літній ювілей успішної роботи відзначає відоме в Україні й світі деревообробне підприємство ТОВ «Цунамі»*

20-й рік успішної роботи відзначає ТОВ «ЦУНАМІ». На вітчизняних та зарубіжних ринках — це одне із найуспішніших деревообробних підприємств України та Європи.

Про це повідомляє Товариство деревообробників України.

Пів тисячі працівників трудового колективу та їх родини відзначають це свято, як своє особисте.

«Кожен пишається тим, що працює у компанії, яка постійно розвивається і забезпечує впевнене майбутнє у завтрашньому дні для багатьох українських родин. У кожного з нас сьогодні є також гарна нагода привітати колектив і менеджмент ТОВ «Цунамі» з 20 річницею успішної діяльності. Ми можемо сердечно подякувати їм за значний внесок у розвиток деревообробної галузі, економіки та соціальної сфери регіону, за круту можливість разом розбудовувати успішну Україну для майбутніх поколінь», — зазначають у компанії.

Ольга Сумська, Сергій Скулинець, Роман Скорпіон, Mila Nitich, Віталій Борисюк та інші українські знаменитості принагідно привітали зі святом трудовий колектив підприємства, менеджмент, побажали подальших шалених професійних успіхів!

Пан Руслан Деречинський – безумовний успішний лідер і багаторічний ідейний натхненник застосування революційних технологій глибокої переробки лісосировини породи «Дуб» у високоякісну та витребувану на усіх ринках готову продукцію.

Саме завдяки неймовірним вмінням пана Руслана організовувати надскладні виробничі процеси, його здібностям творчо підходити до вирішення непростих задач – сьогодні продукцію товариства «Цунамі» широко використовують у Європі та інших куточках світу.

Пиляний дубовий шпон (ламель), який виготовляє це приватне господарство, використовується у нашій і зарубіжній промисловостях для виготовлення високоякісного паркету.

А паливні гранули, як продукція ТОВ «Цунамі» — знане й популярне екологічно чисте тверде біопаливо у різних галузях економіки України та за кордоном.

Створити успішний і ефективний бізнес – це велике досягнення!

Однак постійно розвиватися і нарощувати виробничі потужності, завоювати нові ринки збуту і конкурувати на рівних зі світовими брендами – це справній героїзм в українських реаліях.

Менеджмент ТОВ «Цунамі» є гарним прикладом для інших у тому, як бачити більше інших, розуміти краще, удосконалювати усі аспекти виробництва, маркетингу, управління і, попри всі зовнішні і внутрішні негаразди – впевнено виводити виробничі потужності української деревообробної промисловості на все нові віхи можливостей і перемог.

Представники деревообробного бізнесу, трудові колективи підприємств, найвищі посадові особи держави сьогодні активно ведуть діалог щодо пошуку шляхів вирішення проблем лісової галузі.

«Ми всі активно співпрацюємо у справі створення відкритого і прозорого ринку деревини, пиломатеріалів та відходів виробництва. Необхідно припинити радянську практику неефективної державної переробки лісу, знищення ганебного тіньового обігу деревини, пиломатеріалів та відходів від виробництва», — зазначають у Товаристві.

До речі, важко віднайти хоча б одне державне лісогосподарське підприємство України, яке займається державною переробкою лісу і може похизуватися такими ж досягненнями за 20 років господарювання, як у ТОВ «ЦУНАМІ».

Цей факт красномовно вказує на те, що система управління лісовою галуззю застаріла і потребує кардинальних реформ.

Щоб лісосировину не експортували масово за кордон, а переробляли в Україні, створювали додаткову вартість, робочі місця і стимулювали розвиток не сировинної, а високотехнологічної економіки.

Лише ефективні комунікації та швидкі реформи лісової галузі зможуть створити сприятливі умови для розвитку усіх підприємств деревообробної галузі, економіки в цілому!

Щоб створити умови, при яких у сотень, а той у тисяч інших деревообробних підприємств України спостерігалися такі ж неймовірні успіхи, як сьогодні у ТОВ «ЦУНАМІ»!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: