13:01, 18 Липня 2018

20 дітей з сімей учасників АТО відпочивали у Литві. ФОТО

Сьогодні, 18 липня, під час прес-конференції, у якій взяли участь заступник міського голови Костянтин Петрочук, заступник начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вадим Міщук, начальник відділу соціальної роботи управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Бондарчук, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець, діти поділилися враженнями про незабутню поїздку та відпочинок.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Олена Бондарчук розповіла, що вже третій рік поспіль діти з сімей учасників АТО, на запрошення мера Тауразького районного самоврядування Сігітаса Мічюліса за сприяння Спілки стрілків Литви та Луцької міської ради, мають можливість відвідувати Литовську Республіку.

Цьогоріч, у період з 9 до 14 липня, двадцятьох дітей гостинно приймали у літньому таборі механізованого піхотного батальйону імені Великого князя Кестутіса.

Костянтин Петрочук зазначив, що з 2016 року між Луцьком та Тауразьким районом зав’язалась дружба та співпраця, тож з того часу дітей почали запрошувати на відпочинок. У 2016 році поїхати мали можливість 8 дітей, у 2017 — 18, і у 2018 Литву відвідали 20 дітей. Луцька міська рада сприяла у виділенні коштів у розмірі 60 тис. грн на перевезення та супровід, решту оплатила Литовська сторона.

“Ми, як міська влада, будемо й надалі сприяти, щоб такі поїздки відбувалися. Адже діти мають можливість оздоровитися, отримати хороші враження та знайти друзів. Я дуже радий, що всі задоволені подорожжю”, — сказав він.

Олена Бондарчук показала яскраву презентацію та розказала про насичену і цікаву програму, яку підготували для дітей.

Діти поділилися враженнями та зазначили, що дуже хотіли б поїхати туди ще. Подякували за прекрасну незабутню поїздку й батьки дітей.

Сергій Васильович, батько одного з дітей, сказав, що вони вдячні за підтримку міській владі, а також висловив щиру вдячність Литовській Республіці, яка всіляко підтримує у непростий для України час.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: