20:19, 17 Червня 2024

15 місяців на нулі: у Луцьку вітали воїнів 100-ї ОМБР

З успішним виконанням завдань в зоні бойових дій воїнів Волинської 100-ої окремої механізованої бригади, які повернулися на ротацію, привітали голова обласної ради Григорій Недопад спільно з депутатами Волиньради, парламентарі Ірина Констанкевич, Вячеслав Рубльов та Ігор Гузь, керівники органів місцевого самоврядування області, представники духовенства, підприємці, волонтери.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Історія сталевої сотки розпочалась у 2018 році як бригади територіальної оборони. З початком повномасштабної війни бійці вибудували надійні укріплення на кордоні з білоруссю та прийняли перше бойове хрещення у березні 2022 року під час оборони Києва. Згодом волиняни воювали на найгарячіших ділянках фронту – Лиманському, Куп’янському, Покровському та інших напрямках. Та найдовше – понад рік – бригада вела боротьбу в Серебрянському лісі на Луганщині. За цей час бійці не здали жодної позиції і не відступили ні кроку назад.

«100-ка – це та бригада, де в кожного з нас є рідні, друзі, близькі нам люди. Тут несуть службу справжні герої, яким ми завдячуємо нашим спокоєм, відносно мирним життям, адже вони ті, хто не дає ворогу просунутися далі, вглиб України. Дякую кожному з вас за хоробрість, мужність, стійкість та захист», – звернувся до військовослужбовців Григорій Недопад.

Він також відзначив десятьох військовослужбовців бригади почесними грамотами обласної ради та вручив цінні подарунки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: