09:15, 01 Жовтня 2019

14-річна волинянка, яка листується з президентами та монархами, заохотила людей відкрити спортзал для дітей-сиріт

26 вересня відбулося урочисте відкриття спортзалу для вихованців комунальної установи «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в м. Ковелі.

Про це повідомили у прес-центрі БО “БФ “Позитивна взаємодія”.

В урочистостях взяли участь благодійники, громадські активісти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, духовенство.

А все це починалося з того, що 14-річна Марійка Мовчан задовго до цього набралася сміливості мріяти і креативно пізнавати світ, робити більше звичайного. Юна «дипломатка», разом з братами Павлом і Борисом уже більше п’яти років листується з монархами і президентами, іншими світовими знаменитостями, пропагують мир і закликають робити хороші справи.

І цього разу на заклик юної «дипломатки» з Волині відгукнулося більше ніж 150 різних осіб, які об’єднали свої зусилля навколо допомоги дітям-сиротам, дітям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Волиняни гуртом виконали роботи і залучили ресурси, що дозволило подарувати знедоленим дітям сучасний і комфортний спортзал.

Урочисте відкриття приміщення для зайняття спортом 26 вересня відкрив керівник Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» Віктор Мовчан.

14-річна Марійка Мовчан, виступаючи перед присутніми, подякувала всім за допомогу і добрі серця, за те, що допомагають мрії втілювати в реальне життя і змінювати долі дітей на краще! Разом з Марійкою у заході приймали участь і її брати: Павло та Борис, які є співзасновниками Благодійного фонду і, одночасно, були волонтерами-координаторами заходу!

До слова, після громадських зборів у листопаді 2018 року, заснували Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» де, з метою популяризації благодійної діяльності, відому «дипломатку» Марійку Мовчан обрали почесною головою.

Пригадуючи зазначені події, відомий громадський діяч Віктор Уніга зазначив, що особисто вивчав питання про допомогу у облаштуванні спортзалу знедоленим дітям і неодноразово приїжджав до Дитячого центру. Не зважаючи на всі формальні перепони, позитив і доброта, які випромінювали діти, надихнули його до організаційної праці і остаточно переконали у необхідності долучитися і звершити таку хорошу справу. Віктор Володимирович повідомив, що всі організаційні моменти були продумані до дрібниць з метою ефективного використання зібраних ресурсів і досягнення хороших результатів. Власне, використані від початку правильні засадничі підходи оправдали себе успішним завершенням благодійної акції «Здійснимо дитячу мрію — облаштуємо спортзал»!

Завдяки багатьом небайдужим людям Волині здійснили багато робіт і зібрали чимало матеріалів, інструментів, знарядь. Допомагали хто чим міг. Хтось безоплатно виконував ремонтні роботи, інші надавали безоплатно матеріали чи інструменти, транспорт, харчування тощо.

Окрім сучасного спортзалу для дітей-сиріт завдяки великій підтримці громади вдалося для Комунальної установи зробити і літню площадку перед спортзалом.

Почесна голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан  протягом робіт з облаштування спортзалу дітям Волині, з метою популяризації благодійної діяльності в України, провела чимало публічних заходів в тому числі: завчасно запросила Президента України на урочисте відкриття.

Начальник служби у справах дітей Волинської ОДА Алла Онищук вручила подяки від імені керівництва Волинської ОДА активним учасникам благодійної справи. В свою чергу, Перший заступник Голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, заступник Голови Волинської обласної ради Роман Карп’юк та депутат Галина Йовик вручили подяки благодійникам від імені обласного органу місцевого самоврядування. Так само, як і керівництво міста Ковель та Ковельського району позитивно відзначило учасників цієї благодійної акції.

Присутня на відкритті спортзалу депутат обласної ради Галина Йовик нагадала, що з обласного бюджету на облаштування спортивним інвентарем і тренажерами виділили сто сорок шість тисяч гривень. Це гарний приклад співпраці громади і органів місцевого самоврядування!

26 вересня 2019 року спортзалом найбільше задоволеними виявилися дітлахи,  адже в холодні пори року тепер буде де корисно і приємно проводити час, приймаючи участь у спортивних іграх, турнірах та змаганнях!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: