09:42, 11 Травня 2021

Жителів села Боголюби вітали із Днем матері

Понад годину тривав концерт у Будинку культури села Боголюби. Дев’ять творчих колективів подарували свято пісні і танцю своїм матерям.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Варто зазначити, вперше на сцені Будинку культури виступали учасники духового оркестру Палацу культури міста Луцька. Хоча творчі колективи села Боголюби лучани уже мали можливість слухати на фестивалі “Великдень у Луцьку”.

І такі творчі обміни у Луцькій міській територіальній громаді триватимуть і надалі.

Привітати мешканців села Боголюби з Днем матері приїхали заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

Ірина Чебелюк передала присутнім вітання від міського голови Ігоря Поліщука і побажала усім міцного здоров’я та достатку. “Жінка-мама – це та людина, що береже домашнє вогнище, завжди підтримає, і завжди любить своїх дітей. Щастя, радості, мирного неба і добробуту всім вам. Здійснення усіх ваших заповітних мрій”.

Варто зазначити, це найкращий Будинок культури з усіх приєднаних до нашої громади сіл. Адже тут дбають про духовний розвиток підростаючого покоління. Староста села Марія Якубовська подякувала односельчанам за організацію концерту та активну громадянську позицію.

Ось так саме культура, щонайперше, здатна об’єднати громаду у міцну дружню родину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: