09:42, 31 Грудня 2020

Жителів громади поблизу Луцька закликають долучитися до новорічно-різдвяного челенджу

Лічені години залишилися до Нового року – найказковішого свята, від якого ми кожен раз чекаємо дива. У час Новорічних та Різдвяних свят вулиці та будівлі сяють святковими вогниками та гірляндами, громада наповнюється магією. Багато мешканців вже прикрасили будівлі у яких живуть і працюють, тим самим створивши святковий настрій та незабутню атмосферу.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

«Закликаємо жителів громади підтримати «сяючий челендж» та прикрасити свої домівки на період новорічно-різдвяних свят. Варіантів святкового оформлення безліч – почепити яскраві гірлянди, іграшки та святкові прикраси на вікна, балкони, дерева. Разом ми зробимо нашу громаду яскравою, красивою, а перебування у ній – радісним і казковим. Беріть участь у челенджі самостійно, долучайтеся вулицями і цілими селами.

До 07.01 включно надсилайте фото своїх креативних новорічно-різдвяних композицій (у приватні повідомлення офіційної сторінки Боратинська громада у «Фейсбук» або на пошту boratyn.project@gmail.com), а ми ділитимемося ними у мережі», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: