12:05, 15 Жовтня 2020

Зеленський озвучив питання номер два: економічна зона для Донбасу

Президент Володимир Зеленський планує другим питанням в опитуванні 25 жовтня порушити тему створення на Донбасі вільної економічної зони.

Про це глава держава повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук», передає «Укрінформ».

«Настав час для питання номер два. Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони? 25 жовтня рішення залежить саме від тебе!»,– зазначив Зеленський.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 13 жовтня опублікував відеозвернення, у якому закликав українців прийти на виборчі дільниці в неділю 25 жовтня та відповісти на п’ять важливих для кожного питань.

Пізніше в ОП уточнили, що питання матимуть вигляд загальнонаціонального опитування, однак, на відміну від референдуму, воно не матиме прямих юридичних наслідків.

Громадянська мережа ОПОРА заявила, що якщо опитування громадян у день місцевих виборів, яке анонсував Президент, буде проведене на виборчій дільниці, воно не матиме законних підстав, а якщо проводитиметься на вулиці, то не отримає юридичних наслідків.

Голова ВР Дмитро Разумков поінформував, що ані в бюджеті, ані в змінах до бюджету не передбачено коштів на проведення такого опитування. Також, за його словами, згідно із законодавством подібні опитування, як і екзитполи, можуть відбуватися лише за межами виборчих дільниць.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: