16:33, 14 Серпня 2018

Закінчується реєстрація на змагання з триатлону «Polissia Challenge Cup»

Лічені дні лишаються до закриття реєстрації на змагання з крос-триатлону «Polissia Challenge Cup». Захід вже вдруге відбудеться на Волинському Поліссі у неділю, 26 серпня. Учасники стартуватимуть з села Сомин, що у Турійському районі, а фінішують у селі Смідин, Старовижівського району.

Про це повідомляють організатори.

Дистанція «Polissia Challenge Cup» пролягає озером Сомине (заплив – 1 км), потім їхатимуть велосипедами 20 кілометрів, і після цього бігтимуть до фінішу 6 кілометрів. Вже зголосилися брати участь 78 спортсменів та аматорів, які хочуть випробувати власні сили на цій дистанції.

Серед них, зокрема, є представники Спілки Воїнів АТО Волині, волинських спортивних клубів «СК «Лучеськ», «Гепард», «GARDA», велолюбителі з «MetrDoor team Luck», Спортивний клуб «Ковель» та інші. Втім, реєструються також жителі Шацька, Рівного, Києва, Одеси, Івано-Франківська, Кривого Рогу. Цікаво, що серед можливих учасників – один громадянин з Литви.

Долатимуть нелегку дистанцію сміливці за фінансовий приз у розмірі – 90 тисяч гривень, що на 30 тисяч більше за минулорічну призову сітку.

Вартість реєстрації – 500 грн. Останній день для заповнення заявки – 15 серпня.

Брати участь у змаганні можуть лише особи, які досягли 18 років з підписаним листом-згодою про відповідальність за своє життя та здоров’я. Також необхідно мати документ, що засвідчує особу та медичну довідку про стан здоров’я. Оргкомітет забезпечує можливість пройти безкоштовний медогляд під час роботи секретаріату.

Тож, чоловіки та жінки за перемогу отримають відповідно:

– І місце – 20 000 грн;

– ІІ місце – 15 000 грн;

– ІІІ місце – 10 000 грн.

Цьогоріч на спортсменів чекають ще більше цікавих перешкод, цікавих призів та неповторних емоцій!

Загальне керівництво з підготовки і проведення змагання здійснює Смідинська об’єднана територіальна громада та громадська організація «Смідинська ініціатива». Захід відбудеться під патронатом Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: