13:45, 26 Березня 2020

За час карантину КП «Луцькводоканал» підготував і подав у місто більше 630 млн літрів води

Із часу введення карантину робота КП «Луцькводоканал» триває в повному обсязі. Лише за період карантину підприємство підготувало і подало у місто більше 630 млн літрів води. Такий же обсяг стоків прийняли і очистили.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Також від початку карантину ліквідовідували 29 аварійних ситуацій на водопровідних мережах. На каналізаційній мережі прочистили 173 випадки засмічень, промили 2 км каналізаційних мереж.

“Ми щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які з розумінням поставилися до ситуації, в якій сьогодні опинилося підприємство. Які активно долучаються до онлайн-оплат за послуги підприємства в особистому кабінет та в онлайн-банкінгу. Ваші своєчасні оплати у нинішніх умовах – це ваш вклад у налагодження своєчасного і безперебійного водопостачання”, — йдеться у повідомленні.

Колектив підприємства КП «Луцькводоканал» у складі 500 чоловік зазначає, що готовий і надалі працювати для вас 24 години на добу, щоб забезпечувати високий результат роботи. До слова, для того, щоб зберегти ефективність, на виробничі потреби підприємства щоденно витрачається близько 500 тис грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: