11:23, 02 Червня 2020

Юні лучани оновили понівечене залізне серце біля РАЦСу

Романтична скульптура більше не відлякуватиме лучан та гостей міста нецензурними написами та занедбаним виглядом.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Не має значення, з якого Ви міста й де знаходитесь – Ви можете щодня робити щось, щоб змінити країну та світ на краще», – під таким гаслом 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, пройшла волонтерсько-мистецька акція «Дитинство починається з любові». Захід організований управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за ініціативи дітей учасників соціального проекту «Діти – драйвери якісних змін». У межах акції волонтери відновили естетичний вигляд кованого серця біля РАЦСу, пофарбувавши його.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк привітала юних волонтерів з Міжнародним днем захисту дітей та вручила їм заохочувальні подарунки за активну участь у покращенні громадського простору рідного міста. «Не зважаючи на свій юний вік, кожен з Вас вже встиг взяти участь у декількох проектах і не збирається зупинятися. Ви розумні, маєте просто нестримну жагу до знань і розуміння світу, і горите майбутнім свого міста та своєї країни» – звернулась до учасників акції Ірина Чебелюк.

У листопаді 2019 року учасники соціального проєкту «Діти драйвери якісних змін» побували на Міжнародному дитячому саміті “Я можу” (Children’s global summit “I Can”), який проходив у місті Рим, Італійської республіки під патронатом Папи Франциска.

Участь у саміті дала можливість дітям упевнитись в тому, що Глобальні цілі сталого розвитку стосуються всіх, отже це справа кожного. Маленькі та прості дії, які легко робити щодня, відіграють позитивну роль у формуванні майбутнього нашої країни та планети в цілому.

«Мене надихає дія. Щоб змінити світ, зміни себе. Почни зранку пити склянку води і через декілька днів до твоєї нової корисної звички доєднаються інші. І так у всьому» – натхненно розповідає учасник акції Валентин.

Саме у віці 14-15 років людина ухвалює перше відповідальне рішення – чим займатиметься після школи: вступить в університет, знайде першу роботу, започаткує власну справу чи вирушить у навколосвітню подорож. Ці роки вирішальні для формування особистості. Тому важливо, аби оточення підтримувало, додавало впевненості, сприяло особистому вибору.

Тож ініціативу дітей спрямовану на покращення рідного міста шляхом піклування про громадські місця було підтримано Луцькою міською радою не лише ідейно, але і забезпечено матеріальні засоби для втілення її в життя.

«Особливо приємно долучитися до особистісного розвитку дітей. Сьогодні ти їм — можливості, а завтра вони побудують Україну мрії» – зауважила Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На завершення плідного дня діти відзняли невелике відео-послання до своїх друзів, знайомих та просто випадкових людей «Я – можу, ти – можеш, разом ми можемо!».

«Розпочинайте з себе та надихайте інших заради створення комфортного та красивого громадського простору нашого міста Луцька». «Будьте креативними та розвивайте свої власні ідеї щодо можливих заходів». «Повірте, добрі справи творити не важко, але приємно». Це лише кілька меседжів, які хочуть донести до людей юні драйвери якісних змін!

А улюблене місце молоді Луцька – залізне серце, тепер не відлякує лучан нецензурними написами та занедбаним виглядом. Завдяки молодим людям романтична скульптура знову тішить лучан та гостей міста гарним виглядом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: