14:30, 15 Лютого 2019
Євросоюз змінив Kiev на Kyiv в електронних адресах співробітників
Європейський Союз змінив написання назви української столиці Kiev на Kyiv в електронних адресах своїх співробітників.
Про це у “Facebook” повідомив прес-аташе представництва Європейського Союзу в Україні Давід Стулік, — пише “Українська правда”.
“Нарешті!! ЄС поміняв назву столиці України з “Kiev” на “Kyiv”!!! P.S.: Це стосується наших мейлів”, – повідомив Стулік.
Нагадаємо, міжнародний лондонський аеропорт Лутон також вживатиме назву Kyiv при зазначенні столиці України.
У жовтні 2018 року МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ — #KyivNotKiev.
У рамках кампанії щоденно на сторінках МЗС України у “Facebook” та “Twitter” з’являтимуться пости, які містять випадки некоректного вживання назви Київ як Kiev провідними іноземними ЗМІ, такими як “The New York Times”, “BBC”, “Reuters” та інші.
Залишити відповідь