15:07, 16 Квітня 2020

Як вибрати чоловічі в’єтнамки*

Для теплої пори року найкращим взуттям стануть спортивні чоловічі в’єтнамки. Вони дуже схожі на сандалі, але без заднього ремінця. На нозі взуття тримається за рахунок кріплення поміж пальцями. У літню спеку немає кращого варіанту, ніж ці легкі вироби.

Критерії вибору

Спортивні виробники випускають взуття в неймовірних кольорах та їх комбінаціях. Але не тільки на колір варто звертати увагу при виборі. Головними критеріями повинні стати:

– невелика вага — тільки в цьому випадку гарантується зручність;

– підошва з гнучкого матеріалу — лише так можна відчувати комфорт під час ходіння;

– хороша вентиляція — незважаючи на схожу конструкцію, далеко не кожна модель може гарантувати цю характеристику;

– власний комфорт — у кожної людини є особливості ступні, тому модель, яка здається зручною для одного, може бути зовсім не підійти для іншого;

– якість матеріалів.

Важливі особливості

Дуже часто можна почути думку, що всі в’єтнамки однакові, а довгий вибір — даремне витрачання часу. Насправді це не так. Якщо фінішною метою є придбати дійсно зручне взуття, то потрібно приділити час пошукам.

У першу чергу, важливу роль відіграє бренд. Відомі виробники досконально прораховують кожен елемент. Це стосується і вибору основного матеріалу, і форми виробу. Покупка продукції відомого спортивного бренду гарантує, що в’єтнамки будуть зручними. Крім того, виріб буде витривалим і зручним. Хороші в’єтнамки носяться не один сезон, незважаючи ні на що. Температура, рівень вологи та інші фактори не впливають на матеріали.

Деякі моделі розраховані не тільки для літніх прогулянок, а й для занять спортом. Наприклад, для використання в басейні. Спортсмени використовують спеціальні моделі, в яких підошва виготовлена з гуми, що не дає послизнутися біля басейну.

Сучасні чоловічі в’єтнамки — не тільки зручне, але і стильне взуття. Вони вдало поєднуються з шортами, бриджами, плавками та будь-яким іншим літнім одягом. Головне, правильно вибрати колір. На щастя, спортивні виробники пропонують тисячі варіантів кольорів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: