20:35, 01 Квітня 2018

Як у Воротневі Міжнародний день птахів відзначали. ФОТО

Напередодні Міжнародного дня птахів до Лісівничого молодіжного центру (Воротнівське лісництво ДП «Ківецівське ЛГ») завітали учні та педагоги Прилуцької ЗОШ Ківерцівського р-ну з важливою місією – допомога пернатим друзям. Пам’ятаючи про те, що в цю пору року птахам не вистачає корму та місця для гніздівлі, юні природолюби разом із лісівниками вирішили змайструвати та розвісити будиночки для пернатих – шпаківні.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Практичне заняття із виготовлення «пташиних будиночків» провели для малечі працівники Воротнівського лісництва. Діти зацікавлено працювали і сумлінно виконували вказівки дорослих. Під час виготовлення жител для птахів діти дізналися багато нової та цікавої  інформації про життя птахів рідного краю.

«У шпаківні можуть жити не тільки шпаки, але й інші пернаті», – розповів школярам помічник лісничого Воротнівського лісництва Іван Демедюк.

У результаті плідної роботи дітей та дорослих пернаті Воротнівського лісництва отримали новенькі домівки. Частину виготовлених шпаківень юннати розвісять біля свого навчального закладу.

На цьому спілкування не закінчилося – координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук провела екскурсію для гостей по студіях, що діють на базі Центру.

Діти отримали масу позитивних вражень і задоволення. Та й сама акція минула для них, наче свято. Головне, що дітвора особисто переконалися: допомогти пернатим можна власними силами.

На завершення зустрічі традиційно – смачний куліш та цілющий лісовий чай.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: