10:13, 25 Березня 2023

Як підприємці у Володимирі можуть отримати часткову компенсацію вартості генератора

На черговому засіданні виконавчого комітету Володимирської міської ради затвердили порядок часткового відшкодування (компенсації) вартості придбаних джерел резервного живлення в умовах воєнного стану для бізнесу громади.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Відповідно до зазначеного порядку, скористатися такою компенсацією можуть представники мікро-, малого та середнього бізнесу, які зареєстровані й працюють на території громади, в яких працевлаштовані мінімум двоє працівників, а також немає заборгованості по податках, зборах та виплаті заробітної плати. Також передбачається, що суб’єкт господарювання, який звертатиметься по часткову компенсацію, повинен мати в наявності у приміщенні, яке облаштоване генератором, електричну розетку для підзарядки гаджетів (телефонів павербанків та планшетів) в межах його вільної потужності.

Перелік документів, які подаються підприємцем на компенсацію, можна звантажити за посиланням.

З детальними умовами та вимогами є можливість ознайомитися на офіційному сайті Володимирської міської ради за посиланням.

Консультації по процедурі компенсації надаються як відділом економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій виконавчого комітету міської ради, так і ФПП «Бізнес-Центр», який готовий допомагати бізнесу формувати пакет документів для їх подальшого подання в управлінні «ЦНАП».

Розгляд заяв відбуватиметься вже сформованою комісією, за висновком якої ухвалюватимуть відповідне рішення виконавчого комітету про надання часткової компенсації.

Звичайно, є певні умови та обмеження, зокрема після отримання коштів, генератор, по якому відбулося відшкодування, не може бути проданий до завершення воєнного стану. У разі його виходу з ладу, або ж заміни на потужніший, учасник має про це повідомити додатково.

Якщо після отримання коштів виявлять порушення таких умов або ж інші неправдиві дані учасника, йому доведеться повернути кошти.

«Тож звертаємо увагу тих, хто підпадає під критерії потенційних учасників, не відкладайте цю справу і звертайтеся по компенсацію. Зі свого боку влада максимально сприятиме оперативному ухваленню рішень і безпосередньому перерахунку коштів підприємцям», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: