17:04, 14 листопада 2020

Визначили переможця конкурсу на посаду директора ВІППО

Засідання конкурсної комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій-об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області відбулося 13 листопада. Розглядали питання про кандидатуру на посаду директора Волинського інституту  післядипломної педагогічної освіти. Попередньо був оголошений конкурс.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

За інформацією заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослави Якимчук, поступила лише одна заява, а саме  від Петра  Олешка, який тривалий час очолював заклад і наразі виконує обов’язки керівника. Вона зазначила, що за весь період роботи претензій та зауважень до діяльності Петра Олешка в обласної ради не було.

Сам кандидат на посаду розповів, що за роки керівництва ВІППО  вдалося посилити навчальний процес, поліпшити матеріальну базу та виконати роботи по благоустрою території.

У планах на майбутнє Петро Олешко не збирається зупинятися на досягнутому. Й надалі багато уваги буде приділятися для вдосконалень навчального процесу та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Залучатимуться інноваційні методи роботи та сучасні технології.

Крім цього, Петро Олешко має амбіції зменшити фінансове навантаження на обласний бюджет без оптимізацій нинішнього спектру послуг. Він переконує, що база ВІППО дозволяє підвищувати кваліфікацію не тільки педагогічним працівникам, хоча освітянський напрямок залишатиметься в пріоритеті і надалі.

Пропонується також запровадити у ВІППО низку платних освітніх послуг. Йдеться про проведення семінарів, тренінгів, видавництво навчальних книг.

Новинкою для ВІППО буде й розвиток STEM-освіти. У планах навіть STEM-лабораторія, кошти на яку (а це 1 млн грн) ВІППО зможе заробити сам, якщо матиме дозвіл на запровадження платних послуг.

Петро Олешко каже, що наразі працює робоча група, яка готує відповідні пропозиції  щодо змін до статуту  інституту.

Члени комісії голосували у закритому режимі. Кандидатуру Петра Олешка на посаду директора ВІППО підтримали. Голова комісії, перший заступник голови облради Юрій Поліщук привітав переможця та висловив подяку за якісну роботу від цілої когорти педагогів області.

“Чув багато схвальних відгуків про вашу діяльність та діяльність очолюваного вами закладу. Особливо вчителі вдячні за допомогу в організації дистанційного навчання, яке в наш час доволі часто доводиться запроваджувати в школах”, – зауважив Юрій Поліщук.

Рішення конкурсної комісії є рекомендаційним. Далі це кадрове питання розглядатиме постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Остаточне рішення ухвалюватимуть на сесії обласної  ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: