09:16, 29 Жовтня 2020

Вибираємо трекінгові черевики: поради від інтернет-магазину «TerraIncognita»*

Піший туризм — один з найпопулярніших сучасних способів активного проведення часу. Щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку спортсмена, важливо правильно підібрати якісні трекінгові черевики. В інтернет-магазині “Terra Incognita” вам запропонують кращі їх варіанти. У такому взутті найскладніший маршрут здаватиметься розважальною прогулянкою.

Критерії вибору трекінгових черевиків

Асортимент такого взуття у цьому магазині відповідає найсуворішим запитам професійних спортсменів і любителів подорожей. Однак її вибір залежить від індивідуальних особливостей покупця і тих завдань, які перед ним ставляться в майбутньому поході. Тому перед тим, як купити трекінгові черевики в інтернет-магазині Terra Incognita, вам важливо визначитися з такими критеріями їх вибору:

– Складність майбутнього маршруту. Чим вище навантаження передбачаються під час походу, тим більш якісним повинне бути взуття. Особливо важлива надійність підтримки гомілковостопного суглоба і підйому стопи;

– Планова маса рюкзака. Чим важчий вантаж планується переносити, тим вище навантаження на гомілковостопний суглоб і тим імовірніший ризик його травмування. А підошву взуття потрібно вибирати більш жорстку;

– Натренованість ніг. Чим кращою є фізична підготовка, тим менше ризику пошкодити зв’язки і суглоби ніг.

Для досвідченого спортсмена взуття може бути легким, а для новачка — з максимальною фіксацією гомілковостопного суглоба.

Основні класи трекінгових черевиків

Визначившись з умовами вашого майбутнього походу, консультант магазину може вже максимально точно порекомендувати вам, які саме вибрати і замовити трекінгові черевики. У каталозі “Terra Incognita” представлене трекінгові черевики з різними конструктивними особливостями. З цього асортименту можна вибрати варіант черевиків конкретного класу:

– Легкі або хайкінгові. Ця назва походить від англійського сталого вислову hiking boots;

– Класичні або mid weight hiking boots, в перекладі — похідні черевики середньої тяжкості;

– Важкі або backpack in boots, що з англійської перекладається як туристичні черевики.

У звичайному локальному магазині взуття вибрати легко, просто примірявши його. Набагато складніше вибрати трекінгові черевики на сайті інтернет-магазину. Але в “Terra Incognita” працюють професійні консультанти, які підкажуть вам, як підібрати свій варіант взуття без примірки. При цьому вони врахують особливості зводу стопи, гомілковостопного суглоба, повноти та інших характеристик ваших ніг. А для визначення розміру можна скористатися розмірної сіткою в каталозі магазину. Тому з “Terra Incognita” ваш вибір завжди буде вдалим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: