11:08, 05 Жовтня 2020

Волиняни за дев’ять місяців сплатили понад 6,5 мільярда податків

Платники податків Волині протягом січня-вересня цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 6,596 мільярда гривень податкових платежів.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, в області до бюджетів сплатили на понад півмільярда гривень податкових платежів більше.

«Позитивна динаміка – плюс 9 відсотків надходжень проти аналогічного періоду торік, лише підтверджує той факт, що наш діалог з представниками реального  сектору економіки – ефективний. Ми маємо підтримку сумлінних платників податків, які залишаються надійними партнерами держави. Поступове відновлення економіки, якісний податковий супровід і відповідальність соціального  бізнесу – теж серед чинників, що мають визначальний вплив на стан податкових надходжень», – запевнила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що ДПС системно працює над тим, щоб максимально спростити та зробити комфортним процес виконання податкових зобов’язань бізнесом і громадянами.

«Розширення функціональних можливостей Електронного кабінету, пропоновані платникам сервіси, що виключають особистий контакт, а також вдосконалення процедур адміністрування податків покликані зробити податкову службу сучасною та технологічною, яка надає якісні та зручні послуги платникам, ефективно адмініструє податки, збори та платежі і виявляє нетерпимість до корупції», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: