10:10, 13 листопада 2020

Волинські податківці викрили легалізацію злочинних доходів за межами митного кордону України в сумі майже 1,6 мільйона євро

Податківці встановили факти незаконного заниження реальної вартості експортованої сировини для виробництва дубових бочок.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби України.

У ході відпрацювання підозрілих фінансових операцій фахівці підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Волинській області при взаємодії з працівниками ГУ ДФС у Волинській області встановили застосування механізму приховування об’єкту оподаткування. Такі дії здійснювалися за рахунок недостовірного декларування (заниження) вартості експортованої продукції. При цьому використовувався рахунок резидента України – фізичної особи у банку Польщі для переведення в готівку різниці між реальною та заниженою вартістю товару в сумі майже 1,6 мільйона Євро, що по курсу еквівалентно 43,6 мільйона гривень.

За вказаними матеріалами в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстрували кримінальні провадження за ч.3 ст.212 та ст.209 Кримінального кодексу України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: