19:38, 09 Серпня 2021

Волиньрада співпрацюватиме із Волинською економічною лігою

Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Волинською обласною радою та Асоціацією органів місцевого самоврядування Волинської області «Волинська економічна ліга».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Захід відбувся за участі голови обласної ради Григорія Недопада, очільника АОМС «Волинська економічна ліга» В’ячеслава Католика та директора Агенції регіонального розвитку Волинської області Олександра Тарасюка.

Під час зустрічі зазначалося, що на сьогодні членами Асоціації «Волинська економічна ліга» уже є близько двох десятків територіальних громад. Це – аполітичне добровільне об’єднання органів місцевого самоврядування. Мета цього партнерства – комплексний економічний розвиток області загалом, а не лише окремих громад.

Голова облради Григорій Недопад зауважив, що з децентралізацією громади отримали більше повноважень, спроможні бюджети, значні земельні ресурси, а отже і можливості стратегічно планувати розвиток своїх територій. А обласна рада як представницький орган інтересів сіл, селищ, міст зацікавлена у сталому, рівномірному та перспективному розвиткові регіону в цілому. Тож меморандум про співпрацю з «Волинською економічною лігою» має стати дієвим інструментом досягти цієї мети.

“Сподіваюсь, що підписання Меморандуму посилить позиції обласної ради в частині економічного співробітництва із територіальними громадами Волині. Вірю в те, що підписання цього важливого стратегічно документу стане підґрунтям для того, аби невдовзі обласна рада, як виразник спільних інтересів територіальних громад, також стала одним із співзасновників Агенції регіонального розвитку Волинської області – організації, яка покликана реалізовувати інфраструктурні проекти, яких від нас чекають волиняни”, – наголосив Григорій Недопад.

Своєю чергою очільник АОМС «Волинська економічна ліга» В’ячеслав Католик  зазначив, що експерти Асоціації планують розробку спільних проектів за різними напрямками, зокрема: освіти, науки, культури та охорони здоров’я; розвитку фізкультури та спорту; екології та охорони навколишнього середовища.

«Пріоритет – це інвестиції та розвиток ділової активності, у тому числі з питань спільного залучення технічної допомоги.  Всі ми розуміємо, що найперше маємо посилити економічну спроможність Волині, яка і стане основою для  соціально-культурного зростання», – резюмував він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: