13:59, 18 листопада 2020

Волинь долучиться до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

25 листопада о 13 годині на Театральному майдані міста Луцьк проходитиме зутріч-кампанія «Не мовчи – насильство руйнує життя!». Захід відбуватиметься у рамках щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Також під час акції у Луцьку відбудеться презентація арт-інсталяції «ЇХ БІЛЬШЕ НЕМАЄ…» Окрім того, запланували ще ряд заходів таких, як: перфоманс «Подолання гендерних стереотипів», показ соціальних відео-роликів, надання юридичної та психологічної консультації, розповсюдження друкованої продукції та фотозона «Родина без насильства».

Кампанія «16 днів проти насильства» щорічно триває з 25 листопада по 10 грудня. У цей період традиційно відбувається масове підсвічування будівель різної форми власності помаранчевим кольором у темну пору доби. Адже помаранчевий – це офіційний колір кампанії «16 днів проти насильства», що символізує світле та вільне від жорстокості майбутнє.

Усіх запрошують долучитися до цього дійства та запалити помаранчеві вогні, задля усвідомлення та розуміння кожного, що будь-який прояв насильства є абсолютно неприйнятним у житті сучасного суспільства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: