19:32, 25 Січня 2019

Волинянка отримала нагороду від Президента України та Першої леді

25 січня 2019 року Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко під час Всеукраїнської звітної конференції з інклюзивної освіти відзначили нагородою волинянку Тамару Мазурик.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Волинська область успішно працює над питанням впровадження інклюзивної освіти. Зокрема, ми посіли друге місце серед областей України за кількістю інклюзивних класів у школах.

Варто зазначити, що впровадження інклюзивної освіти в Україні розпочалося не так давно. Ініціатором цих змін виступила Перша леді країни. Реформа інклюзії вже принесла значні позитивні зміни в системі освіти. Перш за все, ці зміни спостерігаються у ставленні людей до дітей з особливими потребами. Окрім того, важливим залишається адаптація «особливих» дітлахів у суспільстві.

Отож, Марина Анатоліївна під час Всеукраїнської звітної конференції подякувала всім однодумцям, які долучилися до впровадження інклюзії в Україні. А після завершення разом із Главою держави вручили іменні «Подяки» за активну співпрацю у питанні соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та цінний внесок у запровадження інклюзивної освіти в Україні.

Відповідну нагороду отримала й представниця Волинської області – директор Волинського обласного центру підтримки інклюзивної освіти Тамара Мазурик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: