10:39, 19 Жовтня 2021

Владика Михаїл закликає владу створити Волинський некрополь

Митрополит Луцький і Волинський звернувся до обласної та Луцької міської рад із пропозицією визначити місце поховання видатних краян.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

У листі зазначено: «Кладовища, де поховано знаменитих людей, як-от Байкове у Києві, Личаківське у Львові, з часом перетворюються не тільки у місця їх вічного спочинку, місця молитви за їх упокоєння, місця “культури смерті” (де доклали старань кращі скульптори й архітектори), а й культури життя. Адже відвідання цих могилок надихає продовжувати справу небіжчиків, кличе до сумлінної праці, підносить любов не лише до небесної, а й до земної Батьківщини.

За таким зразком було б добре заснувати цвинтар, на якому ховатимуть наших славетних земляків, – Волинський некрополь. Ті, хто найбільше потрудився для Волині й України в цілому, особливо прославив її будь-якими талантами, даними Творцем, можуть бути поховані саме там. З-поміж людей різних професій та посад тут могли б бути поховання і спочилих очільників області й обласного центру», – пише високопреосвященний.

Це стало б іще однією спонукою до старанної праці на благо волинян, праці, яку було б ще й таким чином пошановано по відході у вічність, вважає владика. Тож просить розглянути це питання і відвести земельну ділянку для створення Волинського некрополя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: