18:15, 29 Липня 2020

У яких випадках під час купівлі нерухомості можна турбувати власника

З часів Радянського Союзу у наших людей є стереотип, що тільки одна людина – «господар», «хазяїн», «власник» – має змогу вирішувати усі питання «тут і зараз», а решта – нікчемна прислуга з категорії “принеси/подай/звали”. «Ой, якщо Ви будете такі принципові і не захочете скидати по ціні, ми знайдемо власника і домовимось без Вас» – популярна фраза покупців нерухомості, які намагаються у такий спосіб тиснути на ріелтора «від продавця», —  зазначає менеджер відділу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

На дворі XXI століття і правила змінилися. Люди все частіше прагнуть зекономити свій час і наймають професіоналів для вирішення власних непрофільних завдань.

Повірте – спроби “прорватися” через кордон представника інтересів (без належної причини) явно не допоможуть придбати об’єкт, який Вам сподобався.

І ось чому:

«Обійшовши» агента з нерухомості, Ви сигналізуєте продавцю про те, що:

– у Вас немає почуття такту і правила Вам не писані;

– ви не цінуєте час і особистий простір власника – людина найняла фахівця для вирішення свого, а його зненацька турбують люди «зі сторони»;

– ви надто підозрілі – передану ріелтором інформацію Ви не сприймаєте за «чисту монету» і можете прискіпуватись до всіх можливих нюансах майбутньої угоди.

Коли можна турбувати власника:

– через відмову ріелтора показувати або продавати виставлений об’єкт без об’єктивного пояснення причини;

– інформація у рекламному оголошенні грубо суперечить фактичним характеристикам об’єкта (неправдиві фото; неправильна адреса; невідповідність заявленій площі, поверху і плануванню, т. і.).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: