З часів Радянського Союзу у наших людей є стереотип, що тільки одна людина – «господар», «хазяїн», «власник» – має змогу вирішувати усі питання «тут і зараз», а решта – нікчемна прислуга з категорії “принеси/подай/звали”. «Ой, якщо Ви будете такі принципові і не захочете скидати по ціні, ми знайдемо власника і домовимось без Вас» – популярна фраза покупців нерухомості, які намагаються у такий спосіб тиснути на ріелтора «від продавця», — зазначає менеджер відділу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.
На дворі XXI століття і правила змінилися. Люди все частіше прагнуть зекономити свій час і наймають професіоналів для вирішення власних непрофільних завдань.
Повірте – спроби “прорватися” через кордон представника інтересів (без належної причини) явно не допоможуть придбати об’єкт, який Вам сподобався.
І ось чому:
«Обійшовши» агента з нерухомості, Ви сигналізуєте продавцю про те, що:
– у Вас немає почуття такту і правила Вам не писані;
– ви не цінуєте час і особистий простір власника – людина найняла фахівця для вирішення свого, а його зненацька турбують люди «зі сторони»;
– ви надто підозрілі – передану ріелтором інформацію Ви не сприймаєте за «чисту монету» і можете прискіпуватись до всіх можливих нюансах майбутньої угоди.
Коли можна турбувати власника:
– через відмову ріелтора показувати або продавати виставлений об’єкт без об’єктивного пояснення причини;
– інформація у рекламному оголошенні грубо суперечить фактичним характеристикам об’єкта (неправдиві фото; неправильна адреса; невідповідність заявленій площі, поверху і плануванню, т. і.).
Залишити відповідь