21:46, 19 Серпня 2021

У Волиньраді відзначили кращих волинян

За нагоди Дня Незалежності вручили грамоти та подяки волинянам.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Окрім депутатів обласної ради у пленарному засіданні 7-ї сесії взяли участь народні депутати Ірина Констанкевич та Вячеслав Рубльов, очільники обласної ради попередніх скликань, міські голови, делегація Хмельницької обласної ради, військові, духовенство, представники громадськості та медійники.

Найперше за традицією присутні згадали поіменно та вшанували хвилиною мовчання військовослужбовців-волинян, які захищали цілісність країни на Сході та пішли з життя у період з часу проведення останньої сесії. Схилили голови на знак пам’яті про: лейтенанта Катерину Шемчук, полковника Сергія Шелепіна, учасників АТО Сергія Новака, Олексія Малоголовця, Андрія Омельчука, Сергія Душка, Андрія Косюра, Івана Медінцева.

За дорученням Генерального штабу Збройних Сил України начальник одного з управлінь оперативного командування «Захід», підполковник Андрій Рисюк за всебічну підтримку збройних сил та підрозділів тероборони  вручив нагороди голові обласної ради Григорію Недопаду та голові громадської організації «Каскад» Анатолію Капустюку.

З рук Митрополита Луцького і Волинського Михаїла Григорій Недопад також отримав церковний орден.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх та волинян очільник найвищого представницького органу в області зазначив, що незалежна і вільна Україна – найбільше творіння української нації. Але сьогодні чобіт окупанта знову топче нашу землю, а за цілісність країни усе ще проливається кров.

«Ми повинні усвідомлювати, що державність – це процес, а не факт. Чи маємо ми підстави святкувати? Без сумніву – так! Чи є це приводом для самозаспокоєння? Однозначно – ні! У нас багато роботи: з досягнення миру і злагоди, розбудови, єднання, облаштування нашої батьківщини, налагодження добротного, достойного життя її громадян. І у цьому процесі важлива і потрібна участь кожного. Хай кожному з нас вистачить мудрості, мужності і сили волі для того, аби зміцнювати підвалини української незалежної держави, берегти суспільну злагоду, виявляти ініціативу і брати відповідальність. Цінуймо, що маємо, і хай Всевишній допоможе нам у праведних трудах з розбудови вільної, сильної, заможної і квітучої незалежної держави. Кожній волинській родині бажаю міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя. Зичу непохитної віри в себе, у єдину українську громаду, в соборну незалежну державу. Зі святом усіх, в чиїх помислах і серці живе Україна!», – привітав волинян Григорій Недопад.

За професійну майстерність, високі спортивні результати, розвиток паралімпійського руху та спорту осіб з інвалідністю звання «Почесний громадянин Волині» присвоїли тренеру-викладачу з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу ОДЮСШ для осіб з інвалідністю Юрію Тимофеєву.

Також за вагомий внесок у розвиток української державності, сумлінне служіння українському народові, патріотизм і відданість та з нагоди 30-ї річниці незалежності України грамотами та подяками обласної ради та ювілейними цінними подарунками нагородили громадських діячів, волонтерів, промисловців, управлінців, медиків, науковців та освітян, митців, письменників та медійників.

За заслуги перед українським народом грамоти Верховної Ради України з рук народних депутатів Вячеслава Рубльова та Ірини Констанкевич отримали трудовий колектив Волинської обласної клінічної лікарні, четверо науковців Луцького національного технічного університету та троє працівників Волинського обласного лабораторного центру.

Окрім того, стипендії Волинської обласної ради призначили молодим вченим: Тетяні Головенко – доктору технічних наук, доценту кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ та Олені Журавльовій – доктору психологічних наук, доценту кафедри загальної і соціальної психології ВНУ імені Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: