18:36, 23 Квітня 2024

У Володимирській громаді попрощалися із полеглим Героєм Ігорем Клапіюком

23 квітня по встеленій весняними квітами дорозі, обабіч якої навколішки схилили голови мешканці громади, проїхав траурний кортеж із полеглим Героєм Ігорем Клапіюком. Закрита домовина, вкрита синьо-жовтим стягом, востаннє прибула до його рідного дому на вулицю Андрія Войнаровського (колишня Берегового), що у Володимирі.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Попрощатися із солдатом прийшли його рідні, друзі, побратими, сусіди, представники міської влади та усі небайдужі мешканці. Після відспівування на подвір’ї рідного дому Ігоря Клапіюка труну з його тілом пронесли вулицею. Далі скорботний кортеж вирушив до Зимненського монастиря, де і відбувся чин похорону.

Володимирчанин, якому тепер навіки 46, з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації пішов захищати свою родину та рідну землю від ворога. Рідні, друзі та сусіда згадують Ігоря Клапіюка як щиру та надзвичайно позитивну людину, доброго господаря, сім’янина, патріота, який не пошкодував заради мирного майбутнього незалежної України найдорожчого – свого життя.

Загинув солдат під час виконання бойового завдання 15 квітня на Луганщині. У нього залишилась мама, дружина та двоє синів.

Поховали Ігоря Клапіюка з усіма військовими почестями на кладовищі села Зимне. Вічна пам’ять та шана Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: