15:30, 11 листопада 2021

У Володимирі-Волинському створюють реєстр зелених насаджень

За даними директорки КП «Троянда» Ольги Ломанської в загальному на догляді підприємства перебувають: 2691 дерево, 9296 неколючих та 450 колючих кущів. Ці цифри змінюються, адже у громаді регулярно проводять акції з висадки дерев, створюють сучасні рекреаційні зони та озеленення.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Так, в результаті реалізації проекту громадського бюджету «Квітучі дерева» (автор – Катерина Гнатюк) на вулиці Луцькій у районі парку «Риловиця» цього року висадили 25 сакур. А насадження «Слов’янського» парку, в результаті реалізації громадського бюджету (проект «Квітучому місту – квітучий парк», автор – Олена Кандиба) урізноманітнили екзотичними деревами та кущами.

Працівники підприємства у 2021 році здійснили аудит трьох парків, в процесі якого  рахували та фіксували вид насаджень, їхній стан, аби вибудовувати ефективну систему догляду та своєчасного кронування. У планах КП провести облік усіх насаджень та висвітлити його на офіційному веб-сайті громади. Облік буде містити інформацію про типи, видовий склад, вік, якість та кількість зелених насаджень на території населеного пункту. Таким чином мешканці  бачитимуть роботу у напрямку озеленення міста і громади та зможуть долучатися до неї, орієнтуючись у видах рослин, які успішно ростуть у нашому кліматі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: