10:10, 25 листопада 2021

У Володимирі-Волинському стартує Шкільний громадський бюджет

24 листопада у Володимир-Волинській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань організації конкурсу «Шкільний громадський бюджет».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Великим здобутком запровадження шкільного громадського бюджету буде те, що учні розумітимуть як писати проекти та стануть учасниками практичного втілення їхніх ідей у життя. Сподіваюся, що такий конкурс приживеться у громаді і з кожним роком ставатиме популярнішим та масштабнішим», – зазначив заступник міського голови Андрій Гудим.

У наступному році на реалізацію громадського бюджету, у якому участь братимуть учні 8-11 класів шкіл громади, з місцевого бюджету передбачили 150 тисяч гривень. В ході голосування визначать три проекти-переможці, вартість яких не перевищуватиме 50 тисяч гривень.

Реалізовуватись проектні ідеї мають на території школи та приносити певну користь для усього учнівського колективу. Мета Шкільного громадського бюджету – налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю, створення умов для участі дітей та учнівської молоді у розвитку територіальної громади.

До складу координаційної ради, яка займатиметься організацією усіх етапів проведення конкурсу, увійшли: заступник міського голови Андрій Гудим, депутатка та авторка проекту про Шкільний громадський бюджет Тетяна Дьоміна, депутат Костянтин Зінкевич, керівниця проектного відділу ГО «Агенція регіонального розвитку «Прибужжя»» Олена Кандиба, начальник відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Наталія Куран, голова ГО «Творимо успіх» Наталія Митошоп, начальник відділу молодіжної політики і спорту Вячеслав Петрук, голова громадської ради Віктор Рупша та начальник бюджетного відділу міськвиконкому Ірина Томашук.

Під час обговорення персонального складу координаційної ради, Віктор Рупша оголосив про самовідвід через конфлікт інтересів, оскільки він працює директором Суходільського опорного навчального закладу, який також братиме участь у конкурсі.

Члени координаційної ради обговорили терміни реалізації усіх етапів Шкільного громадського бюджету. Таким чином, наступним кроком стане створення конкурсних комісій у загальноосвітніх навчальних закладах громади, які мають бути сформовані до 1 грудня. Упродовж наступного місяця охочі узяти участь у конкурсі матимуть змогу пройти навчання з написання проектів, які проводитимуть спеціалісти Агенції регіонального розвитку «Прибужжя». Прийматимуться готові заявки з 15 січня по 15 лютого 2022 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: