10:12, 23 Травня 2020

У Володимирі-Волинському продовжили карантин до 22 червня

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продовжила  у Володимирі-Волинському дію карантину до 22 червня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

20 травня 2020 року Кабмін прийняв постанову № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» щодо продовження періоду карантинних обмежень встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідно до якої карантинні заходи продовжили до другої декади червня. Однак, вони уже носять адаптивний характер та залежать від  епідситуації по COVID-19 в конкретній області. А так як епідеміологічна ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію на Волині не відповідає умовам послаблення карантину, то регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 22 травня у Волинській облдержадміністрації, ухвалила рішення поки не послаблювати обмеження та не переходити до другого етапу виходу з карантину. А стан справ оцінити через сім днів.

Тож беручи до уваги рішення уряду, регіональної комісії ТЕБ та НС, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій теж продовжила  у місті Володимирі-Волинському дію карантину до 22 червня.

Разом із тим, управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міської ради уже проводить роботу з перевізниками, що надають послуги з перевезення пасажирів по місту, щодо забезпечення дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів при наданні послуг.

Управління освіти, молоді та спорту теж активно працює в напрямку відновлення роботи дитсадків із дотриманням усіх відповідних вимог постанови «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: