18:53, 02 Травня 2022

У Володимирі вітали з ювілеєм заступницю директора агротехнічного коледжу

1 травня свій 60-річний ювілей відзначила заступник директора з навчально-виробничої роботи Володимир-Волинського агротехнічного коледжу Наталія Матусевич.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Наталія Миколаївна  працює у Володимир-Волинському фаховому коледжі з 1996 року. Свій шлях становлення розпочала з посади голови студентської профспілки, а згодом обіймала посади викладача та завідувача відділення «Землевпорядкування».

Нині ж пані Наталія – заступник директора з навчально-виробничої роботи, а за сумісництвом – талановитий педагог, вмілий керівник і організатор, який піклується про підвищення іміджу навчального закладу. Педагог є членом науково-методичної комісії природничих наук, будівництва, технологій та транспорту сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради МОН України.

Міський голова побажав Наталії Миколаївні міцного здоров’я, родинного затишку, мирного неба, а також подякував за роки плідної праці.

«Ви яскравий приклад того, як кропіткою роботою  та любов’ю до своєї справи долати вершини крок за кроком. Тож нехай здійснюються мрії, а усі плани неодмінно втілюються в життя», – зазначив Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: