10:11, 01 Вересня 2022

У Володимирі відбулося підсумкове засідання робочої групи з перейменування вулиць

30 серпня у Володимирській міській раді відбулося підсумкове засідання робочої групи з перейменування вулиць громади, на якому розглянули доопрацьовані нові варіанти назв вулиць, що підлягають перейменуванню, а також сформували остаточний список, який буде винесено на громадське обговорення 9 вересня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На розгляд робочої групи винесли 5 питань. Розпочалося засідання з питання, з приводу якого виникало найбільше дискусій, а саме перейменування вулиці Стемковського. Нагадаємо, що на минулому засіданні члени робочої групи вирішили надіслати запит до архіву, аби дізнатися якою була історична назва цієї вулиці. У відповідь отримали інформацію, що назву вулиці Стемковського присвоїли рішенням виконавчого комітету Зарічанської сільської Ради народних депутатів Володимир-Волинського району № 12 від 15 березня 1983 року. До того часу вулиця була без назви.  Відтак робоча група рекомендувала винести на громадське обговорення перейменування вулиці Стемковського у селі Заріччя Володимир-Волинської міської територіальної громади такі варіанти назв вулиць: Покровська (на честь свята, яке відзначають 14 жовтня) або Симона Петлюри (головного отамана армії УНР, як символ антирадянської боротьби).

Згодом члени робочої групи розглянули результати опитування мешканців щодо перейменування вулиць та рекомендували їх до винесення на громадське обговорення. На завершення перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук наголосив, що запропоновані нові назви вулиць після громадських обговорень мають бути підтримані депутатами на черговій сесії міської ради.

З підсумковими результатами засідання можна ознайомитись на сайті міської ради, перейшовши за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: