18:24, 04 Червня 2021

У Володимирі розпочнеться процедура із перейменування міста

Розпочати процедуру щодо перейменування міста Володимира-Волинського вирішили депутати міської ради під час чергової сесії.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.

Як зазначив у своєму виступі автор проекту рішення депутат Андрій Гнатюк, позитивне голосування за перейменування міста запустить процес масштабного обговорення в нашій громаді питання, яке уже протягом багатьох років неодноразово порушувалось. На думку депутата, перейменування відновить історичну справедливість, адже таким чином місто поверне собі назву, яку носило упродовж дев’яти століть, у тім числі, і  тих часів, коли воно було столицею Галицько-Волинського князівства.

На підтримку цього рішення виступив і міський голова Ігор Пальонка, який зазначив, що це питання є дуже важливе для нашого древнього історичного міста, яке заслуговує знову носити свою історичну назву.

«Ми ухвалюємо правильне рішення щодо початку процедури перейменування міста, незважаючи на усі політичні амбіції. Таке завдання ставив, коли балотувався на міського голову, і сьогодні дотримуюсь обіцянки перед громадою, яка мені довірила свої голоси», – зазначив міський голова.   

Більшістю голосів проект рішення підтримали, тож невдовзі створять робочу групу з питання перейменування міста Володимира-Волинського, після чого проведуть громадські слухання, за результатами яких порушать клопотання перед Волинською обласною радою щодо внесення подання до Верховної Ради України про перейменування міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: