15:59, 30 листопада 2022

У Володимирі прощалися із полеглим Героєм Олегом Митошопом

30 листопада громада Володимира попрощалася із жителем міста, який віддав своє життя за територіальну цілісність та незалежність України – майором Олегом Митошопом.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Учора тіло Героя володимирчани зустріли навколішки коридором шани вздовж вулиць, яким рухався автомобіль з написом «На щиті». А сьогодні полеглого бійця відспівали у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Віддати останню шану майору Олегу Митошопу прийшли рідні, друзі, побратими, колеги та небайдужі жителі громади. Труна, вкрита синьо-жовтим стягом, потопала у квітах, а сліз не міг втримати жоден із присутніх…

«Полеглий Герой Олег Митошоп був людиною честі, адже за першим покликом узяв до рук зброю, аби захистити свою родину, свою рідну землю від ворога. Останні роки  життя він присвятив військовій службі та громадянському обов’язку, сподіваючись невдовзі повернутись додому з перемогою», – зазначив міський голова Ігор Пальонка, висловлюючи слова співчуття від імені усієї громади.

51-річний Олег Митошоп пройшов гарт війною іще під час мобілізації до війська у 2014 році, витримавши не один пекельний бій. У січні 2020 року він знову повернувся до лав ЗСУ, підписавши контракт. Навесні цього року, відзначившись у бойових діях та виконанні завдань по відбиттю російської військової агресії, Олегу Митошопу присвоїли звання майора.

Загинув офіцер 25 листопада на Харківщині від вибухового предмета, на який наїхав автомобіль, у якому він перебував із побратимами. Від отриманих травм Олег Митошоп загинув на місці. У чоловіка залишилася дружина та двоє синів.

Поховали полеглого бійця з усіма військовими почестями на Федорівському кладовищі. Щирі співчуття родині та вічна слава Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: