09:42, 12 Січня 2022

У Володимирі маршрут № 4 обслуговуватиме новий перевізник

11 січня у залі засідань Володимир-Волинської міської ради відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на маршрут № 4 «Скотофуражний ринок – Цукровий завод». До складу комітету, який очолив начальник управління інфраструктури Ігор Возний, увійшли представники громадських організацій, депутати та працівники профільних управлінь міськвиконкому.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Як повідомив на початку засідання Ігор Возний, конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, який оголосили минулого року, включав три маршрути: № 9 «вул. Зимнівська — оз. Лісне», «Ласків-Володимир» та № 4 «Скотофуражний ринок – Цукровий завод». Проте документи на конкурс надійшли лише від двох перевізників – Вадима Шуби та Михайла Тищука, які виявили бажання обслуговувати маршрут № 4.

Під час засідання розглянули обґрунтування учасників конкурсу та технічні характеристики транспорту, який вони планують задіяти для перевезення пасажирів за цим маршрутом. Зокрема, підприємець Вадим Шуба представив 4 автобуси IVECO 2010 року випуску, які обладнані спеціальним підйомником для людей з інвалідністю. Пасажиромісткість кожного з них – 32 особи.

Перевізник Михайло Тищук запропонував на конкурс два автобуси марки «Рута» 2018 року на 26 посадочних місць та два «Спринтери». Усі автомобілі пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю.

Члени конкурсної комісії оцінили пропозиції перевізників, виставивши відповідні бали по кількох критеріях, які стосуються технічних характеристик, наявності матеріально-технічної бази тощо. У підсумку, переможцем визнали перевізника Вадима Шубу, який отримав 51 бал, в той час, коли його конкурент Михайло Тищук набрав 24 бали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: