12:34, 11 Березня 2020

У СНУ імені Лесі Українки обрали нового проректора

Проректором з навчально-виховної роботи та комунікацій стала доцент Наталія Благовірна.

Про це повідомляють на веб-сайті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На порядку денному позачергового засідання вченої ради були питання, які стосувалися кадрових призначень, реорганізації одного із структурних підрозділів та відзначення державною нагородою з нагоди 80-річчя СНУ імені Лесі Українки доцента кафедри музично-практичної підготовки, багаторічного керівника тріо бандуристок «Дивоструни» Мирослави Сточанської.

Першим члени вченої ради розглянули питання щодо погодження кандидатури проректора з навчально-виховної роботи та комунікацій  –  доцента Наталії Благовірної.

«Зараз стоїть питання про суттєву зміну пріоритетів діяльності нашого університету з точки зору формування позитивного іміджу нашого університету. Тому суттєвою є зміна роботи відділу зв’язків з громадськістю, створений прес-центр, і я надіюся, що Наталія Богданівна зможе наблизити університет до людей», – зазначив ректор СНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось.

Члени вченої ради підтримали запропоновану кандидатуру.

Наталія Благовірна запевнила, що робота підпорядкованих їй підрозділів буде спрямована на розвиток університету.

Наступне питання у порядку денному стосувалося реорганізації факультету інформаційних систем, фізики та математики. За словами проректора з навчальної роботи та рекрутації Юрія Громика, на базі факультету інформаційних систем, фізики та математики планують створити  навчально-науковий фізико-технологічний інститут та факультет інформаційних технологій і математики.

У структурі навчально-наукового фізико-технологічного інституту вчена рада вирішила закріпити кафедру теоретичної та математичної фізики імені А.В. Свідзинського, кафедру експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій. У структурі  факультету інформаційних технологій і математики натомість закріпили кафедру прикладної математики та інформатики, кафедру алгебри і математичного аналізу, кафедру диференціальних рівнянь і математичної фізики, кафедру вищої математики та інформатики.

Зважаючи на розділення факультету, студентів спеціальностей 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 014 «Середня освіта (Фізика)» закріплять за навчально-науковим фізико-технологічним інститутом, а студентів спеціальностей 111 «Математика», 113 «Прикладна математика», 122 «Комп`ютерні науки», 014 «Середня освіта (Математика)», 014 «Середня освіта (Інформатика)» за факультетом інформаційних технологій та математики.

Члени вченої також підтримали таку пропозицію щодо реорганізації.

Крім цього, на позачерговому засіданні вирішили відзначити державною нагородою – почесним званням «Заслужений діяч мистецтв України» доцента кафедри музично-практичної підготовки, художнього керівника тріо бандуристок «Дивоструни» Мирославу Сточанську.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: