20:20, 23 Жовтня 2020

У рамках Тижнів Німеччини у Луцьку провели десяток заходів

«Тижні Німеччини в Луцьку 2020: «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» відбувалися у Луцьку з 5 по 23 жовтня цього року у рамках грантового проекту Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві.            

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Протягом Тижнів провели 10 заходів, серед яких: художні виставки, фотоквести, музичні конкурси та флешмоби, майстер-класи. Відбувся й круглий стіл «Німеччина та Україна – спільне та відмінне» та телеміст: Луцьк – Край Ліппе (Україна – Німеччина) за участі студентів Волинського національного університету ім. Лесі Українки, де обговорювалися питання освіти та освітніх програм, громадської діяльності та сфери культури.

Основна частина заходів, на жаль, через карантинні обмеження відбувалася у форматі онлайн, однак використання сучасних електронних комунікацій та технологій дозволило розширити аудиторію, до участі вдалося залучити чимало молоді та дітей.

«Сьогодні проект завершується. Тож дякуємо партнерам: Волинському національному університету ім. Лесі Українки та Лекторату DAAD (Андре Бьон), громадській організації «Товариство німців Волині» (Ольга Тибор), усім організаторам та учасникам Тижнів», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: