09:42, 07 Квітня 2022

У Польщі організували благодійний концерт для збору допомоги для Волині

Красноставський повіт Республіки Польща продовжує підтримувати українців у нелегкій боротьбі із російськими окупантами.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Нещодавно на Волині зустрічали гуманітарний вантаж із Польщі, який особисто супроводжував староста Красноставського повіту Анджей Леньчук.  До слова, Луцька районна рада багато років поспіль підтримує дружні та партнерські відносини із цим повітом.

Як розповів голова райради Олександр Омельчук, на продовження співпраці поляки запропонували провести благодійний концерт, а на виручені кошти придбати необхідну гуманітарну допомогу для військових та вимушено переселених українців.

Так, днями у Красноставі, у костелі Різдва Богородиці відбувся благодійний концерт «Солідарні з Україною», на якому побувала помічниця нардепа Вячеслава Рубльова, депутатка Волиньради Оксана Філіпчук.

«На концерті виступали польськи виконавці Роберт Грудзень, Тріо Бетховена та волинська співачка Галина Конах. Напередодні концерту поляків частували українським борщем, який зварили наші господині, а усім, хто прийшов на імпрезу, вручали блакитно-жовті віночки-обереги. Кошти, зібрані на концерті, будуть використані для придбання продуктів харчування та медикаментів, які надійдуть гуманітарною допомогою до Луцької районної ради, а звідти – військовим та цивільному населенню», – розповіла Оксана Філіпчук.

Під час виступу волинська співачка Галина Конах щиро подякувала полякам за колосальну підтримку українців.

«У той час, коли один сусід відкрив по нас вогонь, інший сусід – відкрив своє серце. Я хочу вам сказати велике спасибі, польський народе. Ви показали приклад неабиякої людяності», – зауважила виконавиця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: